piątek, 20 grudnia 2013

Wstęp

To tak może zacznijmy od bohaterów :) 

1.
Crystal  (19l) - Jest bardzo Spokojna , cierpliwa , uparta oraz ufa ludziom . Uwielbia sztukę i rysowanie . Bardzo lubi spędzać czas ze znajomymi . Nie lubi przebywać w tym samym miejscu i często podróżuje . Studiuje Pedagogikę .

2.
Dahlia (19l) - Jest wredna , trzyma się swojego zdania . Interesuje się imprezami i modą . Jest modelką znaną na całym świecie . Uważa że jej przyjaciele nigdy jej nie zawiodą i będzie mogła zawsze na nich liczyć mimo swojego charakteru . Prawie nigdy nie ma jej w domu

3. 
Phoebe (19l) - Jest wrażliwa , opiekuńcza , stanowcza . Jest zaczynającą stylistką . Kocha grać na gitarze , uważa że jej światem jest muzyka zaraz po stylizowaniu . Ma poczucie humoru i zawsze mówi że trzeba korzystać z życia i być z niego zadowolonym . Inaczej świat Phoebe jest kolorowy  .

4.
Rosalie (19l) - Jest miła , słodka , wesoła . Jest rozpoczynającą karierę modelką . Kocha śpiewać ale uważa że nikt nie będzie jej słuchał . Lubi być zauważalna . Lubi imprezować , jeździć po świecie z przyjaciółmi oraz czerpać radość z życia .

(Dalej będę dawać tylko same postacie bez opisów bo znacie je )
5.
Niall

6.
Harry

7.
Zayn

8.
Louis

9.
Liam

To teraz taki wstęp co i jak ;p
: wszystkie dziewczyny się przyjaźnią . Pewnego dnia wylatują do Francji do  pięknego Paryża miasta świateł i miłości <3 . Tam poznają całe 1D . I dalej się dowiecie w opowiadaniu.....  (napisałam to krótko i zwięźle bo po co mam wam wszytko ze szczegółami skoro dowiecie się w opowiadaniu ;D xD )

                                                                                  KONIEC :D (i nie długo pojawi się 1 część :D ;* )

1 komentarz: