Bohaterowie :D

1.
Crystal  (19l) - Jest bardzo Spokojna , cierpliwa , uparta oraz ufa ludziom . Uwielbia sztukę i rysowanie . Bardzo lubi spędzać czas ze znajomymi . Nie lubi przebywać w tym samym miejscu i często podróżuje . Studiuje Pedagogikę .


2.

 Dahlia (19l) - Jest wredna , trzyma się swojego zdania . Interesuje się imprezami i modą . Jest modelką znaną na całym świecie . Uważa że jej przyjaciele nigdy jej nie zawiodą i będzie mogła zawsze na nich liczyć mimo swojego charakteru . Prawie nigdy nie ma jej w domu.

3.




 Phoebe (19l) - Jest wrażliwa , opiekuńcza , stanowcza . Jest zaczynającą stylistką . Kocha grać na gitarze , uważa że jej światem jest muzyka zaraz po stylizowaniu . Ma poczucie humoru i zawsze mówi że trzeba korzystać z życia i być z niego zadowolonym . Inaczej świat Phoebe jest kolorowy  .


4. 


 Rosalie (19l) - Jest miła , słodka , wesoła . Jest rozpoczynającą karierę modelką . Kocha śpiewać ale uważa że nikt nie będzie jej słuchał . Lubi być zauważalna . Lubi imprezować , jeździć po świecie z przyjaciółmi oraz czerpać radość z życia .

(Dalej będę dawać tylko same postacie bez opisów bo znacie je )

5.
Niall 


 6.

 Harry

 7. 
Liam

8.
 Zayn

9.






  
Louis




Nowi BOHATEROWIE ;) : 

 10. 
Martina 







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz